KONST / Litografier / Färglitografi 16066116
nr 1606 6116
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 216/360. Färglitografi, bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 63x71 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:01:28
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg